Kullanım Koşulları

KULLANIM ŞARTLARI
 
Aşağıda kullanım şartları ile ilgili detaylı bilgiler bulacaksınız. Bu bilgiler gpack.com.tr ’nın sisteminin ne kadar güvenilir olduğunu
Bilmeniz için hazırlanmıştır. Lütfen kullanım şartlarının tamamını okumanızı rica ederiz. Fotoğraf verilerinizin şahsınıza ait veri havuzunda muhafaza edileceğini biliniz. gpack.com.tr , sistemine yüklediğiniz fotoğraflarınızı, sadece sizin görmenizi veya diğer üyelerle/Internet kullanıcıları ile paylaşmanızla ilgili ayarları yapmanızı sağlayacak programları size sunar.
UNUTMAYIN: gpack.com.tr ’da kişisel bilgileriniz güvendedir. gpack.com.tr servislerini kullanmanız durumunda bildirdiğiniz bilgiler, siz izin vermediğiniz, açıkça belirtmediğiniz sürece 3. Kişi veya kurumlarla kesinlikle paylaşılmaz. Kişisel bilgilerinizin gizliliğiyle ilgili GİZLİLİK POLİTİKASI Beyanımızı okuyabilirsiniz.
Sizinle iletişimiz üyelik kaydınız esnasında bildirdiğiniz e-posta adresiniz aracılığıyla olacaktır.
gpack.com.tr, üyelerinin fotoğraf verilerini kolayca saklamaları, paylaşmaları ve sipariş verebilmesine yönelik hizmetler sunar. Servislerimizi kullanacakların, sipariş vermeden kullanım şartlarını okuyarak, kabul etmeleri gerekmektedir.
gpack.com.tr kullanıcıları, web sitesine girerek kullanımlarına devam ettikleri sürece, bu sayfada belirtilen Kullanım şartlarını ve gerçekleşebilecek değişiklikleri kabul etmiş sayılacaklardır. Siteyi ve servisleri kullanma hakkınız, yalnızca kullanım şartlarına uygun davrandığınız sürece geçerli olacaktır.
 
1-FOTOĞRAF VERİ SAKLAMA
gpack.com.tr, üye kullanıcılarına ücretsiz ve sınırsız çevrimiçi fotoğraf saklama imkanı sunar. Kişiye özel fotoğraf saklamada hiçbir sınırlama yoktur. Sunucularına görüntü yüklediğinizde, gpack.com.tr, bu görüntülerin orijinal çözünürlüklerini gerekli gördüğü durumlarda değiştirebilir. Ancak orijinal içeriğinizin bir kopyasını, her zaman kendi kişisel sisteminizde saklamanızı öneriyoruz. gpack.com.tr veri depolarını fotoğraflarınızı sakladığınız tek ve ana ortam olarak kullanmamalısınız. Veri depolarında olabilecek problem ve hatalardan gpack.com.tr sorumlu tutulamaz. Vereceğimiz hizmetler sadece sizin kişisel kullanımınız için sunulmaktadır. gpack.com.tr üzerindeki size ait kullanıcı haklarınızı başkalarına devir edemez, satamaz veya servisi başka şekilde ticari fayda sağlayacak amaçla kullanamazsınız.
 
2-ÜYE VE KULLANICI SORUMLULUKLARI
gpack.com.tr, üye ve kullanıcılarının, fotoğrafları ile aktiviteler gerçekleştirmelerine olanak tanımaktadır. Üye olan veya olmayan sistem kullanıcıları gpack.com.tr servislerinde aşağıdaki özelliklere sahip ‘Yasal İçerikli İşlemlerde’ kullanamazlar.
A-Yanıltıcı, pornografik, müstehcen, saldırgan, küçük düşürücü, küfür içeren, hakaret içeren ve benzer şekillerde uygunsuz,
B-Hak sahibinin bilgisi ve izni olmadan kullanılan,
C-Terör örgütlerine ait olan veya olduğu bilinen,
D-Başkalarının hakkına tecavüz eden,
E-Yasadışı aktivite özelliğinde olan,
F-Virüs, bozuk dosya veya benzeri zararlı kod içeren veya Fotografya sistemlerinin kullanımını engellemeye/bozmaya yönelik her türlü içerik ve bilgisayar kodu,
G-gpack.com.tr üyesi olsun veya olmasın, herhangi bir kişi veya kuruma yönelik,
H-Yukarıda bahsedilenlerden herhangi birine link/bağlantı içeren.
 
gpack.com.tr, bu kullanım şartları dahilinde, herhangi bir içeriğin ‘Yasak İçerik’ olup olmadığını belirleme yetkisini kendinde saklı tutar ve sistemine girilen her türlü içeriği dilediği zaman ayrıntılarıyla kontrol etme yetkisine sahiptir. gpack.com.tr yüklenen herhangi bir içeriği önceden haber vermeden değiştirme ve silme yetkisine sahiptir. Site sistemi üzerinde işlem gören herhangi bir içerikle ilgili her türlü sorumluluk ( özel veya kamuya mal olmuş olsun ), ilgili içeriği sisteme yükleyen kişiye aittir.
 
3-TELİF HAKLARI
gpack.com.tr sistemlerini kullandığınızda, fotoğrafçılıkla uğraşmaktan zevk alan topluluğun içinde olacaksınız. Sistem üyeliğinizin bir şartı olarak, kendinize ait içerikle ilgili ve servislerin kullanımına yönelik olarak, ticari hakları kapsamayan, gpack.com.tr’ya münhasır olmayan, genel, gpack.com.tr için telif hakkından feragat edilmiş, görüntüleme, kopyalama, iletme, yaratıcı çalışma yapma ve dağıtma hakkını peşinen kabul edersiniz. Üyeliğinizin bir şartı olarak, belirtilen kullanım hakkını gpack.com.tr’ya sağladığınız içeriğin sahibi olduğunuzu ya da yasal hak sahibinden yazılı kullanım iznini aldığınızı peşinen kabul etmiş olursunuz.
gpack.com.tr sistemi ve servislerini kullanarak, Türk ve Uluslararası telif ve fikri haklar yasalarına uyacağınızı peşinen kabul edersiniz. Kendinize ait olmayan bir içerik ile ilgili, gpack.com.tr üzerinde, ilgili hak sahibinin yazılı iznine sahip olmadan, hiçbir işlem gerçekleştiremezsiniz. gpack.com.tr sistem servislerini kullanmanız esnasına telif ve fikri haklar yasalarını ihlal etmeniz durumunda, bu eylemlerinizin yasal sonuçlarından, sadece ve tamamen kendinizin sorumlu olacağınızı peşinen kabul edersiniz. Üyelerin Foto Galeride paylaşmış olduğu fotoğrafların  baskı hakkı gpack.com.tr’ya aittir.
 
4-KULLANICININ TEMİNATI
gpack.com.tr üyesi ve kullanıcılarının sistem servislerinin kullanımı ile ilgili olarak bilinçli veya bilinçsiz şekilde sebep olacağınız, veya sizin üyelik hesabınızın bir başkası tarafından kullanılması neticesinde sebep olacağınız, gpack.com.tr çalışanları, yöneticileri, ortakları, iş ortakları, lisansörleri, tedarikçileri, servis sağlayıcıları ve bayilerinin her türlü kayıp, tazminat, harcama ve zararı önlemeye çalışacağınız ve tazmin edeceğinizi peşin olarak kabul edersiniz.
 
5-SINIRLI GARANTİ VE SORUMLULUK
A-İçerikle ilgili gpack.com.tr’nın sorumluluğunun olmaması: gpack.com.tr sistem servislerinin kullanımı esnasında oluşan içerik veya bu içeriğin yönlendirmesi sonucunda ulaşılacak diğer içeriklerle ilgili olarak, içerik hataları/eksiklikleri veya içerikten kaynaklanacak kayıp ve zararlardan gpack.com.tr ve iş ortakları sorumlu tutulamaz. Üyelerin gpack.com.tr’ya gönderdiği film, dia, usb flash bellek, hafıza kartı, cd v.b. ne zarar gelmesi durumunda, gpack.com.tr’nın sorumluluğu, ilgili malzemelerin geçerli ortalama piyasa perakende satış fiyatları üzerinden hesaplanacak değer kadar olacaktır.
B-gpack.com.tr aracılığıyla sunulan ürün ve servisler size olduğu gibi sunulur. Bunun açıklaması, servis ve ürün içeriklerinin tanımlanması esnasında belirtilmemiş özelliklerden dolayı, bu özelliklerin olduğu varsayılamaz ve eksikliklerinden dolayı gpack.com.tr sorumlu tutulamaz. gpack.com.tr, sunulan servis ve ürün içerikleri ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Gerçekleşecek servis ürün değişikliklerinden dolayı oluşabilecek kayıp ve zararlardan gpack.com.tr sorumlu tutulamaz.
C-gpack.com.tr, üyelerine sağlanan sistem servislerinin kesintisizliği, eksiksiz, güncel, hatasız ve güvenli olması hususlarında, sistem servislerinin virüs, kurtçuk ve benzeri zararlı içeriklerden tamamen arındırılmış olması hususlarında, sistem servislerinin üyelerin ihtiyaçlarını tam ve istedikleri gibi karşılayacağı hususlar konusunda üyelerine ve kullanıcılara garanti vermez.
 
D-gpack.com.tr sistem servisleri aracılığıyla kullanacağınız veya bilgisayarınıza indireceğiniz içerik veya kodun zararlı sonuçları ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.
F-gpack.com.tr, yasaların izin verdiği çerçevede, servisin kullanımından, kullanılamamasından hesabınızın başkaları tarafından kullanılmasından kaynaklanabilecek direkt, dolaylı, bilinçli, bilinçsiz zarar ve bağlayıcılıklardan (veri ve gelir kaybı dahil olmak üzere) sorumlu tutulamaz.
 
6-ÜYELİĞİN SONLANMASI
gpack.com.tr, tamamen kendi iradesi ile ve bir sorumluluk oluşturmayacak şekilde, önceden haber bildirmeden üyeliğinizi veya sistem servislerini kullanımınızı sonlandırma ve size ait her türlü içeriği sisteminden silme hakkına sahiptir. Aşağıdaki durumlar gerçekleşirse üyeliğiniz otomatik olarak sonlandırılacaktır.
A-gpack.com.tr kullanım şartlarına veya sistem servislerinin kullanımı esnasında bildirilen diğer şartlara uygun olmayan eylemlerin tespiti,
B-gpack.com.tr ortakları, çalışanları, üyeleri veya iş ortaklarına zarar vermeye yönelik eylemlerin tespiti,
C-Sistem servisine ‘Aktif Katılım’ şartının yerine getirilmemesi.
gpack.com.tr, üyeliğinizin sonlandırılması durumunda, size veya diğer üçüncü kişilere karşı bir sorumluluğu olmayacaktır.
 
7-KULLANIM ŞARTLARI İLE İLGİLİ DEĞİŞİKLİKLER
gpack.com.tr, sitede belirtilen kullanım şartlarını dilediği zaman, dilediği sebeple ve önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Kullanım şartlarının güncel haline www.gpack.com.tr adresindeki web sitemizden ulaşabilirsiniz. Yapılan değişiklikler sizi bağlayacaktır. gpack.com.tr sistem servislerini kullanmaya devam ettiğiniz sürece, kullanım şartları ile ilgili gerçekleşen değişiklikleri kabul etmiş sayılacaksınız.
 
8-KULLANIM ŞARTLARININ BAĞLAYICILIĞI
Burada belirtilen kullanım şartları, sizinle gpack.com.tr arasında geçerli bir sözleşme niteliğindedir. Burada belirtilen kullanım şartları ile, diğer ortamlardaki (basılı malzemeler, broşür, kullanım kılavuzu v.b.) şartlar arasında tutarsızlık olması durumunda, burada belirtilmiş olan şartlar geçerli olacaktır. Ayrıca gpack.com.tr sistem servisleri dahilinde kullanabileceğiniz diğer yazılım ve her türlü üçüncü tarafa ait araçla ilgili olarak, ilgili yazılım ve tarafın kullanım şartlarına tabi olmanız gerekebilecektir.
gpack.com.tr tarafından burada belirtilen bazı şartların yerine getirilmemesi ve oluşan bazı hakların kullanılmaması, bu kullanım şartı ile ilgili bir değişiklik olduğu şeklinde yorumlanamaz.
 
9-ANLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ
Bu kullanım şartları ve gpack.com.tr sistem servislerinin kullanımı ile ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlığın çözümü için, İstanbul Mahkemeleri yetkili olacaktır.

 

cep telefonu kılıflarıcep telefonu kılıf
Ürünle ilgili sorum var!